Hakkımızda

Beyaz Gümrük Müşavirliği

  • Beyaz Gümrük Müşavirliği, Dış ticaret firmalarına gümrükleme ve danışmanlık hizmeti vermek üzere 1997 yılında kurulmuştur.
  • 20 yıllık tecrübemizle, üstlendiğimiz her işi en doğru şekilde, minimum maliyet ve minimum sürede tamamlamayı hedefleyerek sektörde güvenilen bir firma olduk.
  • Müşterilerimize daima iş ortağı olarak yaklaşmakta, uzun süreli iş birliktelikleri kurmayı hedeflemekteyiz.
  • Kıyasıya rekabetin yaşandığı, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu günümüz iş dünyasında, belirleyici etken, kuruma özgü bilgi ve becerilere sahip çalışanlardır. Bu, rekabetin taklit edilemeyen en önemli unsurudur. Bundan dolayıdır ki en değerli hazinemiz çalışanlarımızdır. Kurulduğumuz günden bugüne aynı ekiple hizmet vermekteyiz.
  • Ulaşılabilir olmak, sizlere istediğiniz her an doğru ve hızlı bilgi vermek önceliğimizdir. Bu sebeple her işi, başlangıcından sonuna kadar tek bir kişi ile takip edeceğiniz, 7/24 ulaşılabilir olduğumuz bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.
  • Bilgiyi ve teknolojiyi de kendi mesleğinde en üst seviyede kullanan firmamız, gümrüklere kendi ofisinden online bağlantı sağlayarak çok vakit alan gümrük işlemlerini kısa bir sürede elektronik ortamda gerçekleştirmektedir. Bu olanağın getirmiş olduğu avantajla da ithalat ve ihracat işlemleri süratle bitirilebilmektedir.
  • Firmamız, geleneksel, hantal gümrükçülük anlayışının dışında kalarak çağımızın bilgi, sürat ve rekabet çağı olduğunun bilincindedir. Bu nedenle iş ortaklarına mal teslimlerini en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla yapma anlayışını benimsemiştir.
  • Halkalı, Ambarlı, AHL ve Erenköy Gümrük Müdürlükleri başta olmak üzere İstanbul’a bağlı tüm gümrük müdürlüklerinde hizmet veren firmamız, deneyimli eğitimli, bilgili, insana ve çevreye saygılı çalışanlarıyla birlikte gümrüklerde sıkça rastlanan olumsuzlukları, kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde ortadan kaldırarak, hizmet verdiği firmaların rekabet güçlerinin artmasına katkı sağlamaya çalışmaktadır.